هنرستان فنی سروش اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان

صنایع چوب و مبلمان صنعت چاپ الکترونیک ماشین ابزار متالورژی مکانیک خودرو الکتروتکنیک(برق) تاسیسات مکانیکی  مکاترونیک 
کسب رتبه اول درهفدهمین دوره جشن ستارگان توسط هنرستان فنی سروش دربین هنرستان های استان اصفهان رابه کارکنان وهنرجویان این هنرستان تبریک عرض می نماییم 

           

معرفی رشته ها

پنج کاربرد حیاتی فلش مموری که باید بدانید

فلش مموری به نسبت سایر حافظه‌های حامل مثل هاردهای اکسترنال ارزان‌تر و پر کاربردتر هستند. در این پست به بررسی پنج کاربرد حیاتی فلش مموری پرداخته‌ایم که ممکن است برایتان غیر قابل تصور باشد.

قابل دسترس و حمل در هر کجا

به طور معمول همه مدل‌های فلش مموری قابلیت ذخیره چند گیگابایت اطلاعات را دارد و شما را قادر می‌سازد تا این حجم از اطلاعات را در هر کجا به همراه خود داشته باشید. انواع فایل‌های اوت لوک، تصویری، ورد و موسیقی را می‌توان در این حافظه‌ها ذخیره و حمل کرد.

ادامه مطلب...

با صداهای حواس پرت کن حین مطالعه چه کنیم؟

آیا شما هم با سر و صدا حین مطالعه حواستان پرت می‌شود؟ برخی از دانش‌آموزان به سختی می‌توانند سر کلاس و سایر مکان‌ها تمرکزشان را به مطالب ارائه شده حفظ کنند و همواره سر و صدا مزاحم درس خواندن آن‌ها می‌شود.

تاثیر سر و صداهای محیط برای همه یکسان نیست. چند عامل وجود دارد که نشان می‌دهد سر و صدای ایجاد شده می‌تواند مزاحم درس خواندن شما بشود. همچنین برخی از افراد ویژگی‌هایی دارند که این سر و صداها در آن‌ها بیشتر تاثیرگذار است. در این مطلب به این موارد پرداخته‌ایم.

صداهای حواس پرت کن و انواع یادگیری

سه مدل معمول در یادگیری وجود دارد که از بقیه معروف تر هستند. یادگیری با دیدن و شنیدن، یادگیری از طریق لمس و یادگیری شنوایی. بهترین کار این است که مدل یادگیری خودتان را پیدا کنید و ببینید که از چه طریقی بهتر مطالب را یاد می‌گیرید و همچنین مهم است که با یادگیری مدل یادگیری منحصر به خودتان مشکلاتی که در این امر دارید برطرف کنید.

ادامه مطلب...